Atbrīvoties no diabēta? — Tagad tas ir iespējams!

Ārsta intervijaDiabēta ārstēšanaIzrāviensCannabis Oil

Saskaņā ar Pasaules Veselības Organizācijas datiem, diabēts ir viens no galvenajiem priekšlaicīgas nāves iemesliem pasaulē.

Saskaņā ar oficiālo statistiku, pašlaik pasaulē vairāk nekā 425 miljoni cilvēku dzīvo ar cukura diabētu. Tomēr pēc endokrinologu domām, patiesais skaitlis ir divas reizes lielāks: daudzi diabētiķi pat nenojauš par savu slimību.

Vai ir iespējams uz visiem laikiem atbrīvoties no diagnozes "cukura diabēts"? Uz šo un citiem svarīgiem jautājumiem atbildēja Diabēta institūta galvenā ārste Maruta Cīrule.

— Maruta, neiepriecinošā statistika runā par to, ka otrā tipa diabētiķu skaits nepārtraukti pieaug. Ar ko tas ir saistīts un kādi ir slimības cēloņi?

— Agrāk otrā tipa diabētu pamatoti sauca par resnu cilvēku diabētu vai padzīvojušo diabētu. Galvenie šīs slimības attīstības faktori ir aptaukošanās, mazkustīgs dzīvesveids, vecums un ģenētiskā predispozīcija.

Diabēta epidēmija, ja tā var izteikties, ir tieši saistīta ar aptaukošanās epidēmiju. Liekais svars ietekmē kuņģa-zarnu trakta orgānu darbību un, jo īpaši, aizkuņģa dziedzera darbību, kas izstrādā svarīgu cukuru sadalīšanai hormonu – insulīnu.

— Vai pastāv kādas pazīmes, kas signalizē pacientam un kalpo par iemeslu griezties pie endokrinologa?

— Jā, šādas pazīmes ir, bet izrāda sevi jau ievērojama cukura paaugstināšanās gadījumā. Pie tām pieder: sausums mutē, slāpes, bieža urinēšana, vājums.

Šie simptomi var parādīties jau pēc daudziem gadiem pēc slimības sākuma. Nelieli cukura lēcieni asinīs var nekā sevi neizrādīt, taču šādi stāvokļi dažu gadu laikā var novest pie nopietnām diabēta komplikācijām ar asinsvadiem.

Tādēļ cilvēkiem no riska grupas – vecāki par 40 un kam ir liekais svars – regulāri jāiziet diagnostika pie endokrinologa.

— Lielākā daļa diabēta slimnieku nevar iedomāties visu šīs slimības nopietnību. Pastāstiet, lūdzu, kā diabēts ietekmē iekšējos orgānus, kādas ir tā sekas?

— Diabēts graujoši veidā iedarbojas uz visiem iekšējiem orgāniem un cilvēka sistēmu. Lieta tāda, ka mūsu asinsvadi nav paredzēti "saldo" asiņu pārsūknēšanai: glikoze bojā nieru un acu sīkos asinsvadus, pakāpeniski novedot pie nieru mazspējas un pilnīga redzes zuduma.

Daudzkārt palielinās smadzeņu asinsvadu un sirds artēriju aterosklerozes risks. Un kāju asinsvadu bojājumi galu galā noved pie gangrēnas un ekstremitāšu amputācijas.

— Vai Ir kāds līdzeklis, kas ļauj pilnībā izārstēt diabētu?

— Pēdējos gados mūsu institūts, sadarbībā ar lielu farmācijas firmu, kas nodarbojās ar jaunākā preparāta izstrādi, lai ārstētu otrā tipa cukura diabētu. Līdzeklis ieguva nosaukumu Cannabis Oil.

Uz šo brīdi tas ir visefektīvākais līdzeklis, kam nav analogu.

— Kā darbojas Cannabis Oil?

— Tas pastiprina insulīna sekrēciju, uzlabo organisma jutība pret šo hormonu, samazinot insulīna rezistenci. Turklāt Cannabis Oil kavē ogļhidrātu uzsūkšanos zarnās.

Preparāta kursa pielietošana nodrošina pilnīgu aizkuņģa dziedzera funkciju atjaunošanu. Rezultātā, tas sāk izstrādāt pietiekami daudz insulīna bez medikamentoza atbalsta.

— Tas ir, pēc Cannabis Oil lietošanas organisms atjaunojas?

— Jā. Tāpat tiek novērstas visas diabēta komplikācijas: Cannabis Oil attīra asinsvadus no holesterīna pangām, atbrīvo no hipertonijas, nodrošina pilnvērtīgu nervu sistēmas barošanos. Veicina svara samazināšanos, neitralizējot visizplatītāko saslimšanas cēloni– aptaukošanos. Mazina tieksmi pēc saldumiem, bloķējot mēles garšas zonas, kas reaģē uz cukuru.

Kas zīmīgi: preparāta sastāvā ir tikai augu komponenti. Kā rezultātā, tam nav pilnīgi nekādas negatīvas ietekmes uz organismu.

— Kur var iegādāties Cannabis Oil?

— Cannabis Oil pārdodas aptiekās, tomēr atrast to ir diezgan grūti: tas ir jauns preparāts, tāpēc sastopams tas diezgan reti. Tāpēc uzņēmums-ražotājs izveidojua tīmekļa vietni, kur var pasūtīt Cannabis Oil par pašizmaksu, bez pārpircēju uzcenojumiem.

Maruta, paldies par saturīgo interviju. Domāju, jūs palīdzējāt daudziem mūsu lasītājiem.

No redakcijas: saiti uz vietni, kur iespējams iegādāties Cannabis Oil par pašizmaksu, piestiprinām zemāk.

Viss, kas Jums nepieciešams, ir ievadīt vārdu un telefona numuru. Pasteidzieties! Jums atlicis laika:
09 : 50
Pieteikuma veidlapa Cannabis Oil
Jūsu valsts:
Jūsu vārds:
Telefons:
39 евро78 евро
Comments:
Olga Kajaka25.06.2020

Manai mammai diabēts ir jau 15 gadus. Pasūtīju viņai Cannabis Oil, gribu, lai viņa sāktu beidzot dzīvot parasta cilvēka dzīvi

Kristīne Ceple26.06.2020

Es arī esmu diabētiķe. Šausmīgi esmu nogurusi no bezgalīgajām injekcijām un ierobežojumiem…

Imants Meneks27.06.2020

Liels paldies jums par līdzekli!

Ervīns Grīvnieks27.06.2020

Vecmāmiņai ir vesela slimību buķete, un gadu atpakaļ, klāt visam, viņai noteica vēl arī cukura diabētu. Viņa ļoti pārdzīvoja par to, raudāja, baidījās no sarežģījumiem, amputācijas un insulīnatkarības. Mums, mazbērniem, bija ļoti grūti un skumji uz to skatīties. Tāpēc milzīgs paldies jums par šo preparātu un rakstu, pateicoties kuram, mēs par to uzzinājām. Vecmāmiņa jau sāka ārstēšanu, saka, ka jūtas ievērojami labāk jau pēc pirmajiem lietojumiem

Juris Bremmers28.06.2020

Vienmēr biju sašutis no tā, ka ārsti meklē zāles pret vēzi, aids - par to vienmēr bija dzirdams. Bet zāles pret diabētu, es domāju, mūsu farmaceitus vispār neinteresē. Uzdūros jūsu rakstam pilnīgi nejauši, bet esmu ļoti iepriecināts par ziņu par Cannabis Oil. Man tēvs ir diabētiķis, pasūtīju viņam uzreiz vairākas paciņas

Ligita Āboliņa29.06.2020

Draugi, kādam jau atnāca sūtījums? Cik gaidījāt?

Egija Mazkalniņa30.06.2020

Man piegādāja trīs dienās

Pēteris Finkas01.07.2020

Man ir tikai 45 gadi, bet man jau ir diabēts. Pagaidām nesēžu uz insulīna, bet vienalga lietoju daudz medikamentu katru dienu, cenšos ievērot stingru diētu (kas ir ļoti grūti), bet cukurs tik un tā lēkā diezgan bieži. Man kļūst nejutīgas rokas tā, ka pat pa datora taustiņiem ar grūtībām kustinu pirkstus (esmu programmētājs). Ļoti traucē dzīvot šī slimība. Jūs devāt man cerību uz pilnvērtīgu dzīvi. Atstāju pieteikumu jūsu mājas lapā, neveru vien sagaidīt, lai ātrāk sāktu ārstēšanu

Elza Ukstiņa01.07.2020

Pasūtīju, ļoti vēlos sākt ārstēšanu ātrāk

Dainis Pornieks02.07.2020

Es arī esmu diabētiķis ar pieredzi. Esmu jau noguris cīnīties ar slimību. Ļoti ceru uz jūsu preparātu

ShareThis Copy and Paste